Informácie o nás

   Dovolíme sa Vám trošku predstaviť. Náš pevný team je v tom najmenšom počte, aký môže existovať, to znamená, 2 ľudia. Žijeme v spoločnej domácnosti a každý deň riešime niečo, čo naši štvornohí chlpatí miláčikovia vymysleli. Ja sa chovom hlodavcov zaujímam už 30 rokov, druhý člen teamu zasa chovom korytnačiek a tropických slimákov. No ako to už býva, zubatí chlpáči sú podmanivé zvieratká, takže ku psovi, škrečkom, pieskomilom, slimákovi a korytnačke pribudli ešte aj osmáci a činčily.

   V našom "škrečkáriu" nájdete 9 akvárií s hlodavcami, 1 akvárko s korytnačkou, jednu klietku s osmákmi a obrovskú voliéru s činčilami. No a v kuchyni ešte jedno akvárko s pieskomilmy.

   Zaoberáme sa nielen chovom pre potešenie, ale aj cieleným krížením, hlavne kôli novým farbám a novým poddruhom.

   Okrem nás sú v teame aj externí poradcovia. Sú to naši kamaráti a kamarátky z predajní zvieratiek, kamaráti chovatelia a kamaráti s kamarátkami z veterinárnych kliník.

 

Pre našich užívateľov

   Táto stránka je určená pre Vás, ktorí už zvieratko máte, alebo pre tých, ktorí si zvieratko mienia zadovážiť. V jednotlivých sekciách sa Vám budeme snažiť priblížiť čo zvieratko chce, akú by mal mať stravu, aké by mal mať podmienky pre zdravý vývoj a pod. Zároveň Vám vysvetlíme a ukážeme, že nemusíte hneď so všetkými neduhmi utekať k veterinárovi, ale že zvieratko dokážete vyliečiť aj sami, lebo bylinky pôsobiace na človeka pôsobia aj na neho. A keď si budete chcieť založiť vlastný chov, alebo sa Vám "nedopatrením" pritrafia mláďatá, povieme Vám, čo zabezpečiť a ako pokračovať.

Fotogaléria: O nás